Residence Zahradní město – zahájen předprodej

Projekt Residence Zahradní město, kde je aktuálně dokončena hrubá stavba 14 rodinných domů zahajuje předprodej. Jednoduchost, funkčnost a estetika s důrazem na detail jsou hlavními charakteristikami nové městské čtvrti Zahradní město. Ta bude už zanedlouho ideálním domovem pro všechny, kdo hledají nadčasové rodinné bydlení nedaleko Brna pro aktivní životní styl. Vzdušné zahrady s výhledem do přírody svým obyvatelům poskytují naprosté soukromí a zároveň bohaté možnosti na udržitelný život v příjemné komunitě.

Celá čtvrť je naprojektována tak, aby svým obyvatelům poskytla možnosti setkávání se sousedy v prostředí příjemné zeleně. Atraktivní lokalita poskytuje bohatou občanskou vybavenost. Nabízí pět mateřských škol, dvě základní školy, základní uměleckou školu, obchodní akademii a gymnázium. Volný čas lze aktivně trávit ve sportovním areálu s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty. Výborné dopravní spojení obce umožní dorazit během pár minut do centra Brna, zároveň však Bučovice nabízejí množství míst stvořených pro poklidné trávení volného času v přírodě.

V případě zájmu o koupi domu či poskytnutí více informací, kontaktujte prosím investora na čísle tel. +420 734 709 536 nebo e-mailem info@ydre.cz.

Aktuální fotky hrubé stavby:

Vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se lišit od skutečného provedení. Investor si vyhrazuje práva na opravy.

Leave a Comment