Zahajujeme developerskou činnost

Realizace rozsáhlých projektů, spojená s dlouhodobou spoluprací s developery, nám přinesla dostatek zkušeností k tomu, abychom naše stavební aktivity posunuli zase o krok dál. Developerská činnost představuje dynamicky se rozvíjející produkt společnosti, čehož jsme si plně vědomi.

Z toho důvodu rok 2021 zahajujeme několika změnami. Hlavní z nich je vznik partnerské společnosti BESU Development s.r.o. Její hlavní činností je aktivní vyhledávání developerských příležitostí, jejich nákup, realizace a následný prodej. Díky spojení inženýrských a obchodních zkušeností, vlastní výstavby a znalostem realitního trhu vzniká dokonalý synergický efekt, na kterém celá společnost staví své základy. Naše plány směřují zejména k projektům s vyšší přidanou hodnotou, ale jsme otevřeni každé zajímavé příležitosti.

Aktuálně připravujeme nový developerský projekt:
Svatobořice – Mistřín, kde proběhne výstavba 10 rodinných domů. Jedná se o druhou etapu developerského projektu nazvaného “Josefíny”. Projekt obsahuje 8 x RD řadového typu ve dvojdomech a 2 x samostatně stojící bungalovy.
Domy vytvoří působivou zástavbu, která ladí s malebným okolím Moravského Toskánska. Každá budova je originální. Má vlastní design fasády a tvoří tak zajímavou, moderní ulici s hravým duchem. Rodinné domy jsou navrženy v osvědčené zděné technologii se všemi podmínkami na spotřebu tepelné energie v úsporném programu tzv. „Energetické a provozně výhodné bydlení“.

První etapa zahrnovala deset dvojdomků a byla realizována v období 2017-2020 společností Rodinné domy Hutaře s.r.o.

Vizualizace 1. již uskutečněné etapy:

Vizualizace plánované výstavby 2. etapy:


(Vizualizace zpracována: Projekční kancelář: a.123, s.r.o. , IČ: 291 83 979)


(Vizualizace zpracována: Projekční kancelář: a.123, s.r.o. , IČ: 291 83 979)


Leave a Comment